INWESTYCJA

Inwestycja, która otworzy przed Tobą wiele możliwości

Apartament nad morzem to doskonały sposób na lokatę kapitału. Z takiej nieruchomości możesz korzystać w celach prywatnych lub zdecydować się na jej wynajmowanie. Wiele osób łączy oba sposoby i dzięki podjęciu decyzji o zakupie ma swoje własne wakacyjne mieszkanie, które udostępnia gościom w okresach, gdy z niego nie korzysta.

Mimo że nad Bałtykiem powstaje obecnie wiele tego typu inwestycji, to jedynie te o najwyższym standardzie, położone w atrakcyjnych miejscach, w każdym roku osiągają najwyższe ceny.

Mamy świadomość, że wysoka stopa zwrotu jest dla naszych klientów kluczowym argumentem. Dlatego na bazie naszych wcześniejszych doświadczeń zadbaliśmy o każdy aspekt, który wpływa na powiększenie zysków. Kupując apartament w Sunset Ustronie, bezpiecznie ulokujesz kapitał i stopniowo zbudujesz swoje finansowe bezpieczeństwo.

Rozgość się

Nad Bałtykiem

Polskie wybrzeże ma niewątpliwie wiele walorów, które sprawiają, że cenią je zarówno stali mieszkańcy, jak i goście przyjeżdżający tu z zagranicy lub innych zakątków Polski.

Piaszczyste, szerokie plaże, które dają możliwość spacerowania lub uprawiania różnego rodzaju sportów są doskonałym miejscem zarówno dla singli, par, jak i rodzin z dziećmi. Wzdłuż długiej linii brzegowej znajdują się liczne miejscowości, z których każda ma zupełnie inny charakter. Dlatego dobrze czują się tu nie tylko miłośnicy spokojnego wypoczynku, lecz także amatorzy aktywnego spędzania czasu.

Chłodniejszą aurę i wiatr wiejący od morza doceniają ci, którzy nie przepadają za upałami i wolą łagodniejszy klimat. To wszystko w połączeniu z wyborną lokalną kuchnią sprawia, że w sezonie nad Bałtykiem bywa bardzo tłoczno. Dlatego dla osób przyjeżdżających tu regularnie świetną alternatywą jest zakup własnej nieruchomości. Można wtedy elastycznie planować wypady lub nawet zdecydować się na zamieszkanie w tych rejonach.

Nie trzeba tracić czasu na rezerwowanie noclegów i martwić się, czy przyjedzie się o zaplanowanej porze. W końcu będziesz wracać do swojego własnego domu.

Zamieszkaj w atrakcyjnym miejscu

Osoby rozważające zakup nieruchomości nad morzem często zastanawiają się nad wyborem jednego z dużych kurortów. Taka lokalizacja to duża wygoda, ale też sporo mankamentów, które warto brać pod uwagę. Z pewnością w tego typu miejscach panuje duży zgiełk – po pewnym czasie bywa on męczący. Trudno również o zachowanie prywatności, gdy sąsiaduje się z rzeszą innych osób.

Dlatego proponujemy Ci alternatywę, która jest kompromisem między dostępem do atrakcji, jakie oferują duże kurorty, a spokojem sielskiej okolicy. Ustronie Morskie to urocze miasteczko, w którym można bez przeszkód wypocząć. Nawet w wakacje nie ma tu takich tłumów turystów jak w innych nadmorskich miastach. Do tego bliskość Kołobrzegu sprawia, że tutejsi mieszkańcy mają zapewniony dostęp do całej tamtejszej infrastruktury.

Z tych powodów Sunset Ustronie oraz inne nasze inwestycje cieszą się powodzeniem wśród różnych grup klientów. Wychodzimy z założenia, że wybór lokalizacji to fundament, na którym budujemy zadowolenie osób decydujących się podjąć z nami współpracę.

Chcemy, aby każdy, kto odbiera klucze do swojego nowego mieszkania, dostawał coś więcej niż tylko dostęp do wygodnego apartamentu. Przebywanie tutaj nie będzie po prostu mieszkaniem w ładnej okolicy. Oferujemy różnorodne doświadczenia, z których skorzystasz dokładnie tak, jak lubisz.

Zostań właścielem

Własnych czterech kątów tuż przy plaży

Ze względu na kameralność Ustronia Morskiego można bez problemu poruszać się tu pieszo lub rowerem. To sprawia, że z każdego punktu jest też blisko do piaszczystej plaży, największego atutu tego miejsca. Kompleks Sunset dzieli zaledwie kilkaset metrów od brzegu morza. To odległość, którą można szybko pokonać w kilka minut.

Jednocześnie oddalenie od bezpośredniego sąsiedztwa plaży sprawia, że każdy z mieszkańców będzie miał poczucie, że to naprawdę jego dom. Taki efekt trudno osiągnąć, jeśli tuż obok panuje zgiełk i przemieszcza się dużo ludzi. Dlatego też postawiliśmy na kompromis między zapewnieniem poczucia prywatności a zapewnieniem bezproblemowego korzystania z dostępu do morza.

Same apartamenty o różnym metrażu położone na kilku kondygnacjach są pełne światła. Efekt ten uzyskano za sprawą bardzo przemyślanego projektu. Wykorzystano w nim naturalne atuty okolicy. Wyglądając przez duże okna lub wychodząc na balkon, będziesz obserwować spektakularne zachody słońca.

Zyskaj spokój, czerp korzyści

Ten krok to dobra inwestycj

Zakup na własność mieszkania nad morzem to decyzja, która przynosi wiele korzyści. Zyskasz klucze do atrakcyjnie położonej nieruchomości, zatem zmieni się Twój styl życia. Coś, co wcześniej wymagało starannego planowania, będzie dużo bardziej dostępne. Spontaniczna decyzja o tym, że chcesz zaraz spędzić czas nad morzem, stanie się możliwa!

Dla wielu osób jest to też pierwszy krok w planowaniu przyszłości. Jeśli zamierzasz zabezpieczyć się na przyszłość i już myślisz o tym, co będzie za kilka lat, to zainwestowanie w atrakcyjnie położoną nieruchomość jest jedną z najlepszych decyzji, jaką możesz podjąć.

Opłacalną opcją korzystania z tego typu nieruchomości jest jej wynajmowanie. W porównaniu z tradycyjnym najmem długoterminowym nawet udostępniając swój apartament jedynie w sezonie, możesz zarobić podobną lub nawet wyższą kwotę.

To świetny sposób na zwiększenie swoich przychodów. Goście doceniają komfort i swobodę, jaką dają im mieszkania wakacyjne, zatem coraz chętniej korzystają z tej opcji. Wielu z naszych klientów, którzy zdecydowali się na ten krok, dzięki temu było w stanie sfinansować kolejną tego typu inwestycję.

Poznaj ofertę aktualnie dostępnych apartamentów w kompleksie Sunset Ustronie Morskie. Być może wśród nich jest ten, który czeka właśnie na Ciebie.

Umów rozmowę

Stań się częścią Sunset i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!
side-logo-1

Hendon

At vero eos et accusam et iusto odio

At vero eos et accusamus et iusto odio digniss iducimus blan ditiis