O NAS

lat doświadczenia
lat w Polsce
Zrealizowanych projektów
Zadowolonych klientów

Belgijska precyzja na polskim wybrzeżu

Poznaj naszą historię

Jesteśmy przedstawicielami Burco Development, czyli belgijskiej firmy, która zadebiutowała w Polsce kilkanaście lat temu. Działając na tym rynku, przenieśliśmy nasze doświadczenie zarówno z inwestycji realizowanych w Europie, jak i w innych zakątkach świata.

Specjalizujemy się budownictwie mieszkaniowym, obiektach biurowych oraz kompleksach wypoczynkowych. Niezależnie od typu nieruchomości, którą realizujemy, zawsze stawiamy na nasze priorytety. Należą do nich funkcjonalność projektowanych przestrzeni, architektura nawiązująca do lokalnej specyfiki i najbliższego otoczenia oraz dbałość o wysoki standard wykonywanych realizacji.

Burco to marka, która opiera się na solidnych podstawach, podobnie jak nasze budynki.

Wielowymiarowe wsparcie

Budowanie relacji z klientami

Kolejnym priorytetem naszej działalności jest nastawienie na współpracę, która dotyczy różnych obszarów naszego biznesu. Dlatego możesz liczyć na nasze pełne wsparcie już w momencie pierwszego kontaktu i pytań dotyczących wybranej inwestycji.

Wieloletnie doświadczenie i liczne realizacje przeprowadzone w turystycznych miejscowościach pozwoliły nam poznać oczekiwania naszych klientów. Teraz wykorzystujemy zgromadzoną wiedzę, aby skutecznie pomagać osobom, które się do nas zgłaszają.

Doradzimy Ci zarówno w zakresie wyboru najlepszego lokalu mieszkalnego, jak i późniejszego zarządzania nieruchomością. Udzielimy Ci wsparcia w przypadku decyzji o wynajmowaniu nieruchomości i zaproponujemy kompleksową obsługę. Może ona obejmować takie etapy jak obsługa rezerwacji, nadzór nad apartamentem czy przygotowanie go na przyjazd kolejnych gości.

Spotkasz się u nas również z elastycznym podejściem do standardu wykończenia nieruchomości. Oferujemy zarówno apartamenty w stanie deweloperskim, które właściciele urządzają samodzielnie, jak i w tzw. standardzie „pod klucz”. Druga opcja jest przeznaczona dla tej grupy klientów, która nie ma czasu, aby zająć się remontem, i chce w możliwie jak najkrótszym czasie zacząć korzystać ze swojej własności.

Kompleks Sunset

Kolejny etap inwestycji w Ustroniu Morskim

Każda z naszych realizacji powstaje w starannie wybranej lokalizacji. Najczęściej są to obrzeża dużych kurortów lub mniej popularne, za to bardzo klimatyczne miejscowości.

Ze szczególną przyjemnością realizujemy kolejną inwestycję w Ustroniu Morskim. Pierwszą z nich była Rezydencja Ustronie Morskie, czyli kompleks apartamentowców oraz domów w zabudowie szeregowej. Okazała się ona dużym sukcesem – sprzedaż wolnych lokali mieszkalnych zakończyliśmy szybciej, niż przewidywały początkowe założenia.

Tak pozytywny obiór skłonił nas do tego, aby ponownie wykorzystać potencjał tego miejsca i zaproponować naszym klientom nowoczesny budynek o bogatej Kliknij i w 3 sekundy oceń Kuźnię Treści! infrastrukturze. W ten sposób powstał projekt Sunset Ustronie, czyli kompleks apartamentów położonych blisko plaży.

Zielony teren wokół budynków pozwala łatwo zapomnieć, że jest się w centrum miasta. Mimo że całość znajduje się nieco na uboczu, to nadal możesz stąd wygodnie dotrzeć do wszelkich lokali gastronomicznych czy znajdujących się tu atrakcji. Takie położenie sprawia, że różnorodnie spędzisz tu czas, dzieląc go między spokojne spacery a korzystanie z tego, co daje tylko nadmorskie miasteczko.

Współpraca z Burco to gwarancja jakości przejawiającej się nie tylko w oferowanym standardzie realizacji, lecz także we współpracy z klientami. Przekonaj się o tym, jak działamy i zapoznaj się bliżej z naszą ofertą!

Umów rozmowę

Stań się częścią Sunset i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!

side-logo-1

Hendon

At vero eos et accusam et iusto odio

At vero eos et accusamus et iusto odio digniss iducimus blan ditiis