LOKALIZACJA

Zostań mieszkańcem klimatycznego nadmorskiego miasteczka

Ustronie Morskie przyciąga kameralnością i doskonałym położeniem. Tę miejscowość w województwie zachodniopomorskim zamieszkuje zaledwie 2 tys. osób. To sprawia, że nie ma tu tłumów, a przemieszczanie się jest szybkie i wygodne.

Urokliwa plaża, na którą prowadzi kilka różnych zejść, należy do jednej z najczystszych na wybrzeżu. Prężnie działająca gmina i lokalny samorząd dbają o naturalne bogactwo, a także tutejszą infrastrukturę. Dzięki temu kilka lat temu wyregulowano i poszerzono plażę, aby każdy, kto odwiedza Ustronie, mógł wygodnie korzystać z dostępu do morza.

Odkryj uroki naturalnego krajobrazu

Korzystaj z dostępnych atrakcji

Tutejsza okolica to raj dla miłośników przyrody. Ustronie graniczy z chronioną ostoją ptaków, które można tam obserwować w ich naturalnym środowisku. W pobliżu znajduje się też rezerwat z najstarszymi dębami w Polsce.

Okoliczne tereny możesz eksplorować, urządzając sobie piesze wędrówki lub jeżdżąc rowerem. Przez Ustronie Morskie przebiega odcinek trasy bałtyckiej, która ciągnie się przez całe wybrzeże. Znajdziesz tu również lokalną sieć ścieżek rowerowych o różnym stopniu trudności.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku zdecydowanie nie będą się tu nudzić. Całoroczny basen, pole golfowe, paintball, wypożyczalnie quadów to tylko niektóre z atrakcji dostępnych na miejscu. Ustronie to zatem świetny zakątek zarówno dla osób, które chcą zatrzymać się tu na dłużej, jak i dla decydujących się na krótszy wypoczynek.

To spokojna miejscowość, idealna dla wszystkich spragnionych ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, ale jednocześnie lubiących co jakiś czas skorzystać z udogodnień dostępnych w aglomeracjach.

Odległość, którą łatwo pokonasz

Z różnych zakątków Polsk

Olbrzymim atutem Ustronia Morskiego jest także jego położenie. W pobliżu miejscowości przebiega droga krajowa nr 11, łącząca Kołobrzeg z Górnym Śląskiem. Korzystając z sieci dróg ekspresowych oraz autostrad, można też bez problemu dojechać tu z wielu miejsc położonych w całym kraju.Olbrzymim atutem Ustronia Morskiego jest także jego położenie. W pobliżu miejscowości przebiega droga krajowa nr 11, łącząca Kołobrzeg z Górnym Śląskiem. Korzystając z sieci dróg ekspresowych oraz autostrad, można też bez problemu dojechać tu z wielu miejsc położonych w całym kraju.

Jeśli będziesz mieć ochotę, aby poznać inne rejony wybrzeża, do wszystkich najważniejszych punktów dojedziesz drogą ekspresową S6, łączącą Szczecin z Trójmiastem.Jeśli będziesz mieć ochotę, aby poznać inne rejony wybrzeża, do wszystkich najważniejszych punktów dojedziesz drogą ekspresową S6, łączącą Szczecin z Trójmiastem.

Ustronie sąsiaduje z Kołobrzegiem, czyli najbardziej znanym polskimi kurortem położonym nad Bałtykiem. Bliskość dużego miasta sprawia, że bez problemu połączysz czas wypełniony atrakcjami z relaksem w ciszy. Decydując się na zakup mieszkania wakacyjnego w tych okolicach, uwolnisz się od uciążliwych korków i jednocześnie wygodnie skorzystasz z wszelkich dostępnych tu udogodnień.

Zainwestuj w miejsce

Przynoszące zysk

Przy wyborze nieruchomości przeznaczonej na inwestycję liczą się zarówno jej standard, jak i położenie. Apartamenty znajdujące się z dala od morza czy zlokalizowane poza granicami turystycznych miejscowości nie cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Często występuje problem w przebiciu się wśród konkurencji, a w efekcie nieruchomości nie przynoszą zakładanego zysku. Dlatego mamy to na uwadze, wybierając miejsca, w którym powstają nasze projekty.

Zdecydowaliśmy się na wybudowanie kompleksu Sunset w Ustroniu. Mieliśmy już wcześniej okazję, aby przetestować tę lokalizację. Rezydencja Ustronie była jedną z pierwszych naszych realizacji na polskim wybrzeżu. Została ona doceniona przez klientów, zatem postanowiliśmy ponownie wykorzystać potencjał kameralnego miasteczka położonego nieopodal Kołobrzegu.

Kupno apartamentu blisko plaży to świetny krok, aby zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo. Taką nieruchomość bez problemu wynajmiesz turystom, którzy chętnie odwiedzają zachodnią część polskiego wybrzeża. To teren popularny zarówno wśród rodaków, jak i zagranicznych gości.

Jeśli pozostawisz mieszkanie do własnego, prywatnego wykorzystania, będzie ono bezpieczną lokatą kapitału, która z roku na rok będzie osiągać większą wartość. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły dotyczące inwestycji!

Umów rozmowę

Stań się częścią Sunset i zarezerwuj w nim jeden z apartamentów już dziś!
side-logo-1

Hendon

At vero eos et accusam et iusto odio

At vero eos et accusamus et iusto odio digniss iducimus blan ditiis